Untitled Document


Witamy na stronach Tech Data PolskaTech Data Polska jest czołowym dystrybutorem IT oferującym szerokie portfolio produktów i usług najważniejszych producentów na rynku. Jesteśmy częścią Tech Data Corporation, jednego z największych międzynarodowych koncernów zajmujących się dystrybucją sprzętu komputerowego i oprogramowania.
Tech Data obsługuje ponad 125 tys. klientów w 100 krajach. W Polsce współpracujemy z ponad 7 tysiącami Partnerów Handlowych.

W Tech Data łączymy cechy klasycznego dystrybutora IT z zaletami dystrybutora z wartością dodaną (VAD). W ramach Tech Data Advanced Solutions oferujemy zaawansowane, kompleksowe rozwiązania przeznaczone dla rynku Enterprise. Pod marką Datech dostępne są rozwiązania dedykowane dla odbiorców inżynierskich (CAD - Computer Aided Design). Obie marki proponują Partnerom nie tylko dostęp do zaawansowanych rozwiązań, ale również całą gamę usług dodatkowych.

Współpraca

Gorąco zapraszamy wszystkie firmy działające na szeroko rozumianym rynku IT. Nie obsługujemy odbiorców końcowych (klientów indywidulnych). Więcej informacji o warunkach współpracy znajdą Państwo tutaj.
Aby dokonać zakupu w TechData wymagana jest rejestracja. Wszystkim nowo zarejestrowanym Partnerom oferujemy pakiet korzyści i udogodnień ułatwiający rozpoczęcie współpracy i dokonanie zakupów w naszej firmie.

Kilka prostych kroków do dokonania rejestracji:

Wypełnij formularz rejestracyjny. Na podstawie dostarczonych danych zostanie przygotowany zestaw dokumentów potrzebnych do nawiązania współpracy oraz korzystania z systemu sprzedaży internetowej.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego pobierz plik pdf zawierający:

  • Umowę ramową,
  • Kwestionariusz odbiorcy,
  • Upoważnienie do przekazania parametrów autoryzacji.

Wydrukuj pobrany plik, podpisz, podstempluj, zeskanuj a następnie załącz skan dokumentu w odpowiednim polu formularza. W zależności od typu prowadzonej działalności zostaniesz poproszony / poproszona o dołączenie do formularza skanów dodatkowych dokumentów lub przesłania tradycyjnych (papierowych) upoważnień na adres: Tech Data Polska Sp. z o.o. , Al. Jerozolimskie 212, 02-486 Warszawa.

Pakiet korzyści

  • Rejestracja najdalej na następny dzień roboczy
  • Natychmiastowy dostęp do internetowego systemu sprzedaży InTouch
  • Darmowa wysyłka zamówień przez pierwsze trzy miesiące współpracy
  • Możliwość uzyskania linii kredytowej w wysokości 5000 zł bez konieczności robienia przedpłaty, czy odbioru za pobraniem*!

*tylko w przypadku pozytywnej weryfikacji finansowej