Rejestracja
 
 

Tech Data prowadzi sprzedaż wyłącznie do firm dokonujących dalszej odsprzedaży. Nie obsługujemy odbiorców końcowych (klientów indywidualnych). Aby dokonać zakupu w Tech Data wymagana jest rejestracja.

Kilka prostych kroków do dokonania rejestracji :

Wypełnij formularz rejestracyjny
Na podstawie dostarczonych danych zostanie przygotowany zestaw dokumentów potrzebnych do nawiązania współpracy oraz korzystania z systemu sprzedaży internetowej
Pobierz plik pdf zawierający:

  • Zasady Zawierania Poszczególnych Transakcji Sprzedaży,
  • Kwestionariusz odbiorcy,
  • Upoważnienie do przekazania parametrów autoryzacji
    Wydrukuj pobrany plik, podpisz, podstempluj, zeskanuj a następnie załącz skan dokumentu w odpowiednim polu formularza
    W zależności od typu prowadzonej działalności zostaniesz poproszony / poproszona o dołączenie do formularza skanów dodatkowych dokumentów lub przesłania tradycyjnych (papierowych) upoważnień na adres:
    Tech Data Polska Sp. z o.o. , Al. Jerozolimskie 212, 02-486 Warszawa   
 

Chcesz dostarczyć przygotowany komplet dokumentów osobiście do Tech Daty? - Umów się wcześniej na  spotkanie, w treści maila podaj NIP firmy oraz dogodny termin wizyty w godz. 9.00 - 15.00.

Potrzebujesz konsultacji w sprawie umowy i dokumentów towarzyszących? - wyślij mail na adres
ad@techdata.pl lub zadzwoń tel. +48 22 547 92 00, następnie tonowo wybierz 4.

Warunkiem, który musi być spełniony by dokonywać zakupów, jest otrzymanie przez Tech Datę podpisanych i podstemplowanych skanów dokumentów rejestrowych. Skany należy przekazać poprzez system rejestracji elektronicznej. Nie są akceptowane dokumenty przesłane faxem i mailem.

Proces rejestracji trwa maksymalnie jeden dzień roboczy i kończy się przesłaniem parametrów logowania do narzędzi internetowych na adres e-mail wskazany w załączniku nr 1 do dokumentu Zasad Zawierania Poszczególnych Transakcji Sprzedaży.
Niezależnie otrzymacie Państwo również maila powitalnego zawierającego kontakty handlowe i zarys ogólnych warunków współpracy.